ФОТО
| |

Справу поліцейського-хабарника передали до суду

189229Слідчий відділ прокуратури Черкаської області завершив досудове розслідування стосовно працівника Уманського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області, якого обвинуватили у вимаганні та отриманні 19.05.2016 неправомірної вигоди у чотири тисячі гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

У ході розслідування цього інциденту слідчі отримали та дослідили докази вини поліцейського. Їх вистачило для того, щоб передати справу до суду.

Слідством дії правоохоронця кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

9999

«Ні корупції!» у травні писав про затримання на гарячому хабарника у погонах. Інспектор Уманського відділу поліції вимагав та отримав від громадянки неправомірну вигоду за вирішення питання про повернення автомобіля, вилученого в ході розслідування кримінального провадження.

Загалом, як повідомляє прокуратура Черкаської області, протягом першого кварталу цього року до суду направлено 4 акти щодо корупціонерів-чиновників, у тому числі відносно трьох осіб, які підбурювали до дачі неправомірної вигоди у розмірах понад 15 тисяч доларів та більше одного мільйона гривень керівництву обласного управління Держгеокадастру за вирішення земельних питань.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії