Справу поліцейського-хабарника передали до суду

189229Слідчий відділ прокуратури Черкаської області завершив досудове розслідування стосовно працівника Уманського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області, якого обвинуватили у вимаганні та отриманні 19.05.2016 неправомірної вигоди у чотири тисячі гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

У ході розслідування цього інциденту слідчі отримали та дослідили докази вини поліцейського. Їх вистачило для того, щоб передати справу до суду.

Слідством дії правоохоронця кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

9999

«Ні корупції!» у травні писав про затримання на гарячому хабарника у погонах. Інспектор Уманського відділу поліції вимагав та отримав від громадянки неправомірну вигоду за вирішення питання про повернення автомобіля, вилученого в ході розслідування кримінального провадження.

Загалом, як повідомляє прокуратура Черкаської області, протягом першого кварталу цього року до суду направлено 4 акти щодо корупціонерів-чиновників, у тому числі відносно трьох осіб, які підбурювали до дачі неправомірної вигоди у розмірах понад 15 тисяч доларів та більше одного мільйона гривень керівництву обласного управління Держгеокадастру за вирішення земельних питань.