ФОТО
| |

Новий борець з корупцією в СБУ захищав «діамантових прокурорів» – Касько

5922a9b4e20d44db0074d6ddf34f7e48Екс-заступник генерального прокурора Віталій Касько стверджує, що Павло Демчина, якого президент Петро Порошенко в суботу призначив першим заступником голови СБУ, причетний до корупції.

Про це Віталій Касько написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Ось така от заміна Віктору Трепаку. Той, хто разом з Шокіним і Столярчуком захищав «діамантових прокурорів» і кого преса називала «смотрящим» в СБУ від Кононенка – тепер перший заступник голови СБУ по боротьбі з корупцією. А той, хто зловив «діамантових прокурорів» – звільнений з органів СБУ. І сталося це символічно – практично на річницю «діамантової” справи. В когось ще є питання, чи хоче нинішня влада боротися з корупцією в Україні? В мене немає…», – написав Касько.

Як повідомляв «Ні корупції!», Президент Петро Порошенко призначив Павла Демчину першим заступником голови СБУ – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Минулої осені Павло Демчина у статусі заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ ініціював посилення контролю за діяльністю експортерів горіхів . Залучення представників спецслужби до перевірок горіхів фітосанітарною службою вилилось у посилення тиску на бізнес.

Лідер партії «Укроп» Геннадій Корбан назвав Павла Демчину «смотрящім» від заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка. Тодішній керівник Демчини – начальник Главка «К» Віктор Трепак підтвердив, що Демчина та Кононенко – «добрі знайомі і постійно спілкуються». Після того Трепак звільнився з СБУ і Демчина зайняв його посаду.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна, Цитата дня
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії