Новий борець з корупцією в СБУ захищав «діамантових прокурорів» – Касько

5922a9b4e20d44db0074d6ddf34f7e48Екс-заступник генерального прокурора Віталій Касько стверджує, що Павло Демчина, якого президент Петро Порошенко в суботу призначив першим заступником голови СБУ, причетний до корупції.

Про це Віталій Касько написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Ось така от заміна Віктору Трепаку. Той, хто разом з Шокіним і Столярчуком захищав «діамантових прокурорів» і кого преса називала «смотрящим» в СБУ від Кононенка - тепер перший заступник голови СБУ по боротьбі з корупцією. А той, хто зловив «діамантових прокурорів» - звільнений з органів СБУ. І сталося це символічно - практично на річницю «діамантової" справи. В когось ще є питання, чи хоче нинішня влада боротися з корупцією в Україні? В мене немає...», - написав Касько.

Як повідомляв «Ні корупції!», Президент Петро Порошенко призначив Павла Демчину першим заступником голови СБУ – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Минулої осені Павло Демчина у статусі заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ ініціював посилення контролю за діяльністю експортерів горіхів . Залучення представників спецслужби до перевірок горіхів фітосанітарною службою вилилось у посилення тиску на бізнес.

Лідер партії «Укроп» Геннадій Корбан назвав Павла Демчину «смотрящім» від заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка. Тодішній керівник Демчини – начальник Главка «К» Віктор Трепак підтвердив, що Демчина та Кононенко – «добрі знайомі і постійно спілкуються». Після того Трепак звільнився з СБУ і Демчина зайняв його посаду.