ФОТО
| |

На подвір’ї ліквідованого дитсадка, що належить дружині мера Ужгорода, почались будівельні роботи

Фото автора

Фото автора

На подвір’ї колишнього дитячого садка, що в Ужгороді на вулиці Закарпатській, 22, днями розпочалися роботи – будівельники розбирають одне із приміщень – те, що знаходиться вглибині двора. Вантажівки вивозять будівельне сміття. Паркан огороджений плівкою.

Водночас інформаційного стенду з інформацією про будівельні роботи – на об’єкті не розміщено.

Як відомо, у 90-х роках на Закарпатській, 22 функціонував дитсадок, який закрили у 1997 році. Потім на якийсь час будівлю віддали в оренду Ужгородському коледжу мистецтв ім. А.Ерделі. Згодом в одноповерховому будинку працювала освітянська бухгалтерія. В останні роки приміщення пустувало та мало занедбаний вигляд.

Фото з архіву автора

Фото з архіву автора

Фото з архіву автора

Фото з архіву автора

За каденції міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка (2006-2010) депутати прийняли рішення продати приміщення. За підсумками аукціону власником будівлі колишнього дитсадка стала підприємець Влада Андріїв – дружина теперішнього міського голови Ужгорода. Сам Богдан Андріїв на момент продажу приміщення був депутатом Ужгородської міської ради від партії «Наша Україна».

Прокуратура Ужгорода оскаржила рішення про продаж садка у суді, вбачаючи у цьому порушення законодавства. Втім суддя Господарського суду Закарпатської області Л.Якимчук у березні 2010 року прийняв рішення, згідно з яким відхилив позов прокурора. Себто, Феміда вирішила, що відчуження будівлі колишнього дитсадка від громади Ужгорода цілком законне.

7 листопада 2014 року депутати Ужгородської міської ради прийняли рішення №1507, згідно з пунктом 1.9 якого Владі Андріїв дозволили оформляти проект землеустрою щодо території біля приміщення та оформляти ділянку в оренду.

Наразі інформації про цю ділянку на Публічній кадастровій карті України немає.

Ілюстрація з Публічної кадастрової карти України

Ілюстрація з Публічної кадастрової карти України

Згідно з довідки з Реєстру нерухомості, Владі Андріїв за адресою вул. Закарпатська, 22 належать три будівлі – на 123,7 кв. м, на 96,2 кв. м та на 53, 5 кв. м. Приміщення оцінені, згідно інформації у довідці, в 1 мільйон 24 тисячі гривень.

5

Ярослав Гулан
Бюро журналістських розслідувань «Варто ЗНАТИ!»
для «Ні корупції!»

Доданий до: Корупція в Ужгороді, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії