На Київщині до Prozorro підключено понад 1600 розпорядників бюджетних коштів

3_in

Станом на 14 липня показник підключення розпорядників бюджетних коштів Київської області до електронної системи закупівель становив 1604, тоді як ще 7 липня цього року було підключено 1451 розпорядників.

Про це повідомили в департаменті економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації під час сьогоднішньої апаратної наради за участю губернатора.

За словами чиновників, наразі триває процес завершення підключення до електронної системи публічних закупівель Prozorro в: Бородянському, Броварському, Васильківському, Згурівському, Іванківському районах, а також Васильківському та Славутицькомі міськвиконкомах.

Економія від електронних закупівель - понад 2,7 млн.грн.

«Це стало можливим завдяки зусиллям Броварського (554,4 тис.грн.), Переяслав-Хмельницького (432,9 тис. грн), Фастівського (309,5 тис.грн) міськвиконкомів та Обухівської (293,1) райдержадміністрації», - кажуть чиновники.

Зазначимо, що до 1 серпня усі райдержадміністрації та міськвиконкоми Київщини мають користуватися системою Prozorro.

17 лютого 2016 року Президент Порошенко підписав Закон України № 922-VІІІ «Про публічні закупівлі», у якому чітко визначені дати розповсюдження електронних закупівель по всій території України: для центральних органів влади і замовників, які проводять діяльність в окремих сферах господарювання, – з 1 квітня 2016 року, для решти – з 1 серпня 2016 року.

Мінімальна вартість закупівлі для обов’язкового проведення тендеру складає 200 тисяч гривень для товарів і послуг і 1,5 мільйони гривень для замовлення робіт.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  станом на 30 червня 2016 року 1349 розпорядників бюджетних коштів із 1698 у регіоні вже підключилися до системи.

Про те, як Броварська міська рада долучилася до пілотного проекту «Система електронних закупівель» в 2016 році» читайте в матеріалі «Як місцеві власті пручаються «прозорішанню».

Читайте також: «Дніпропетровщина заощадила в Prozorro бюджет промислового міста».