ФОТО
| |

На Київщині до Prozorro підключено понад 1600 розпорядників бюджетних коштів

3_in

Станом на 14 липня показник підключення розпорядників бюджетних коштів Київської області до електронної системи закупівель становив 1604, тоді як ще 7 липня цього року було підключено 1451 розпорядників.

Про це повідомили в департаменті економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації під час сьогоднішньої апаратної наради за участю губернатора.

За словами чиновників, наразі триває процес завершення підключення до електронної системи публічних закупівель Prozorro в: Бородянському, Броварському, Васильківському, Згурівському, Іванківському районах, а також Васильківському та Славутицькомі міськвиконкомах.

Економія від електронних закупівель – понад 2,7 млн.грн.

«Це стало можливим завдяки зусиллям Броварського (554,4 тис.грн.), Переяслав-Хмельницького (432,9 тис. грн), Фастівського (309,5 тис.грн) міськвиконкомів та Обухівської (293,1) райдержадміністрації», – кажуть чиновники.

Зазначимо, що до 1 серпня усі райдержадміністрації та міськвиконкоми Київщини мають користуватися системою Prozorro.

17 лютого 2016 року Президент Порошенко підписав Закон України № 922-VІІІ «Про публічні закупівлі», у якому чітко визначені дати розповсюдження електронних закупівель по всій території України: для центральних органів влади і замовників, які проводять діяльність в окремих сферах господарювання, – з 1 квітня 2016 року, для решти – з 1 серпня 2016 року.

Мінімальна вартість закупівлі для обов’язкового проведення тендеру складає 200 тисяч гривень для товарів і послуг і 1,5 мільйони гривень для замовлення робіт.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  станом на 30 червня 2016 року 1349 розпорядників бюджетних коштів із 1698 у регіоні вже підключилися до системи.

Про те, як Броварська міська рада долучилася до пілотного проекту «Система електронних закупівель» в 2016 році» читайте в матеріалі «Як місцеві власті пручаються «прозорішанню».

Читайте також: «Дніпропетровщина заощадила в Prozorro бюджет промислового міста».

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії