ФОТО
| |

Іспанська поліція показала, як затримувала сина Черновецького

53510

Іспанська поліція оприлюднила оперативне відео затримання сина колишнього мера Києва Леоніда Черновецького Степана. Йому інкримінують створення злочинної організації, відмивання грошей, підробку офіційних документів, а також злочини проти казначейства.

На відео, яке Громадське отримало від іспанських ЗМІ, правоохоронці штурмують маєток, після чого затримують декількох осіб, зокрема і Степана Черновецького. Його можна впізнати по футболці синього кольору.

Також поліція показала елітний автопарк, коштовності та гроші, які виявили під час обшуку маєтку.

Як повідомляв «Ні корупції!», Степана Черновецького затримали 12 липня в Барселоні. Разом з ним поліція затримала ще 10 осіб.

Іспанське видання EL ESPAÑOL називає затриманого в Барселоні Степана Черновецького – організатором угрупування з відмивання коштів.

Повідомляється, що поліцейські забрали з дому Степана Черновецького скриньки з документацією та інші об’єкти, які можуть свідчити про відмивання близько 10 мільйонів євро.

Інтереси Степана Черновецького захищатиме іспанська юридична компанія «Molins&Silva».

Раніше саме ця компанія представляла інтереси іспанської принцеси Крістіни, яку звинувачували в співучасті у розкраданні коштів та в ухиленні від сплати податків разом з її чоловіком Іньякі Урдангаріном і 16 іншими підсудними.

Водночас, Україна не оголошувала Степана Черновецького у розшук за лінією Інтерполу.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», екс-мер Києва Леонід Черновецький палко заперечував затримання свого «чесного і законослухняного» сина і вимагав вибачень від іспанської поліції.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії