Банкіри «Хрещатику» розікрали депозитів на понад 80 мільйонів

Khreshchatyk_Bank_Ukraine.bm_Під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 16 службових осіб Київського регіонального відділення ПАТ «КБ «Хрещатик», які причетні до злочинної схеми розкрадання грошових коштів фінансової установи.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Установлено, що службові особи банку, діючи у складі організованої злочинної групи, упродовж лютого 2010 – березня 2014 років шляхом підроблення депозитних договорів та документів на видачу готівки заволоділи грошовими коштами 54 вкладників на загальну суму понад 81 млн. гривень.

За результатами розслідування колишнім очільникам та службовим особам регіонального відділення банку (загалом 16 осіб) повідомлено про підозру у вчиненні у складі організованої групи кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 366 КК України.

В рамках розслідування з метою забезпечення відшкодування завданих збитків на майно обвинувачених (квартири, будинки, земельні ділянки). накладено арешт.

Наразі слідство у вказаному кримінальному провадженні завершено, матеріали відкрито для ознайомлення підозрюваним та їх захисникам.

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку квітня після банкрутстсва банку столична влада заспокоювала вкладників банку «Хрещатик».

5 квітня 2016 року ЗМІ, Нацбанк відніс банк «Хрещатик» до категорії неплатоспроможних.

Як запевняла заступниця голови Нацбанку Катерина Рожкова, 98,7 % вкладників – 304 тис.осіб – отримають свої гроші в повному обсязі, бо їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму у 200 тисяч гривень.