ФОТО
| |

На главу Transparency International у Києві напали і пограбували

c2805ee-tiВ ніч на 16 липня у Києві на главу Transparency International Україна Андрія Марусова напали і пограбували.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на інформацію зі сторінки Марусова у Фейсбук.

«Вночі на Подолі у мене вкрали ноутбук з документами про поточну діяльність та архівом Transparency International Україна, а після цього здійснили подвійний напад. Я схильний це розцінювати як грубий тиск на українське відділення Transparency International у зв’язку з його принциповою антикорупційною діяльністю», – заявив він.

«Ми засудили відновлення на посаді військового прокурора Костянтина Кулика, який підозрюється Національним антикорупційним бюро у незаконному збагаченні. Протягом тижня головний військовий прокурор Анатолій Матіос та Костянтин Кулик публічно звинуватили члена правління Transparency International Україна Віталія Касько в тому, що він нібито гальмував розслідування корупційної діяльності Курченко. Зовсім недавно подібні звинувачення звучали з боку народних депутатів, близьких до оточення Сергія Пашинського, голови парламентського комітету з питань оборони і безпеки» ,- додав Марусов.

«Я не вірю у випадковий збіг цих обставин, хоча і не маю документальних підтверджень умисного характеру крадіжки і нападів. Разом з тим, співробітники патрульної поліції не затримали першого нападника, хоча напад стався в їх присутності, на очах десятка свідків», – підкреслив глава Transparency International Україна.

 

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії