На главу Transparency International у Києві напали і пограбували

c2805ee-tiВ ніч на 16 липня у Києві на главу Transparency International Україна Андрія Марусова напали і пограбували.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на інформацію зі сторінки Марусова у Фейсбук.

«Вночі на Подолі у мене вкрали ноутбук з документами про поточну діяльність та архівом Transparency International Україна, а після цього здійснили подвійний напад. Я схильний це розцінювати як грубий тиск на українське відділення Transparency International у зв'язку з його принциповою антикорупційною діяльністю», - заявив він.

«Ми засудили відновлення на посаді військового прокурора Костянтина Кулика, який підозрюється Національним антикорупційним бюро у незаконному збагаченні. Протягом тижня головний військовий прокурор Анатолій Матіос та Костянтин Кулик публічно звинуватили члена правління Transparency International Україна Віталія Касько в тому, що він нібито гальмував розслідування корупційної діяльності Курченко. Зовсім недавно подібні звинувачення звучали з боку народних депутатів, близьких до оточення Сергія Пашинського, голови парламентського комітету з питань оборони і безпеки» ,- додав Марусов.

«Я не вірю у випадковий збіг цих обставин, хоча і не маю документальних підтверджень умисного характеру крадіжки і нападів. Разом з тим, співробітники патрульної поліції не затримали першого нападника, хоча напад стався в їх присутності, на очах десятка свідків», - підкреслив глава Transparency International Україна.