На хабарі «впіймався» перший заступник голови Держслужби з питань праці

164c1bb-bardonovУправлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України та співробітниками Головного управління «К» Служби безпеки України за результатами проведення комплексу негласних слідчих (розшукових) дій і обшуків задокументовано факти вимагання та одержання неправомірної вигоди першим заступником Голови Державної служби України з питань праці.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Вказану особу уночі, 16.07.2016, після отримання чергової частини хабара в сумі 100 тис грн затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Слідством встановлено, що вказаний високопосадовець, який займає особливо відповідальне становище, зловживаючи наданою владою та діючи умисно, вимагав та одержав неправомірну вигоду на загальну суму 200 тис грн від керівника суб’єкта господарювання за створення безперешкодних умов здійснення господарської діяльності цим суб’єктом та не проведення передбачених законом перевірок.

Унаслідок обшуку за місцем проживання затриманого виявлено та вилучено предмет неправомірної вигоди в сумі 100 тис грн, а також грошові кошти в сумі понад 150 тис доларів США та інші цінності.

VUZK0026

На цей час провадиться комплекс невідкладних процесуальних та слідчих дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення, усіх причетних до вчинення злочину осіб, у тому числі посадових, та вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

QQMM9825

Дії злочинця кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Санкція ч.4 ст.368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

IMG_8433

Як повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган, затриманий посадовець - Михайло Бардонов. Загалом проводиться 10 обшуків по цій справі.
Записати