Державі повернули землю вартістю майже 323 мільйони, яку роздали за підробними держактами

aktРішенням господарського суду Київської області задоволено позовні вимоги прокуратури Київщини та повернуто у державну власність земельні ділянки лісового фонду площею 36,6 га та вартістю майже 323 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

У 2009 році, на підставі підроблених державних актів на право власності на земельні ділянки за договорами купівлі-продажу, рядом юридичних осіб та громадян набуто у власність для ведення особистого селянського господарства землі держлісфонду в адміністративних межах Гірської сільської ради Бориспільського району.

З’ясовано, що бланки державних актів на право власності до Бориспільського районного відділу земельних ресурсів, для використання в межах району, не надавались, а також містять підроблені підписи та печатки посадових осіб цього ж відділу.

Крім цього, рішення уповноваженого органу державної влади про вилучення цих лісових земель з державної власності та зміна їх цільового призначення для ведення особистого селянського господарства не приймались, погодження на вилучення ДП «Бориспільське лісове господарство», як землекористувач не надавало.

Господарський суд Київської області підтримав позицію прокуратури та повернув постійному лісокористувачу ДП «Бориспільський лісгосп» лісову ділянку площею 36,6 га та вартістю майже 33 млн гривень.

Раніше, як уже писав «Ні корупції!», Бориспільська місцева прокуратура повернула державі 1,7 га землі лісового фонду на території Гірської сільської ради вартістю понад 15 мільйонів гривень .

Також, як повідомляв «Ні корупції!», у 2009 році на Бориспільщині роздали 60 гектарів лісу за підробними держактами на території Гнідинської та Процівської сільських рад Бориспільського району.