Василишина відсторонили від роботи до осені

ЗаписатиДніпровський райсуд м. Києва задовольнив клопотання столичної прокуратури та відсторонив від виконання обов'язків заступника міністра охорони здоров'я України, керівника апарату МОЗ України Романа Василишина, якого підозрюють у хабарництві.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Згідно рішення суду термін відсторонення як захід забезпечення у кримінальному провадженні діятиме до 8 вересня.

Раніше за клопотанням столичної прокуратури Дніпровський районний суд м. Києва застосував щодо заступника міністра охорони здоров’я України запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 2 млн 856 грн.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  заступника міністра охорони здоров’я Романа Василишина звільнили з-під варти у Лук’янівському СІЗО через внесення застави.

Нагадаємо, 8 липня прокуратура Києва разом із СБУ затримали на хабарі заступника міністра охорони здоров’я України Романа Василишина.

Під час обшуків у зловмисника було вилучено понад 50 тисяч доларів США, 320 тисячгривень та 2,5 тисячі євро. Дніпровський райсуд Києва призначив йому заставу в 2 млн 856 гривень.

Того ж дня генпрокурор Юрій Луценко розповів про деталі звинувачень:

«Василишин представив колективу Олександрійської лікарні уродженця міста Донецька Серняка Юрія Петровича, який став обіймати посаду директора урологічного центру цієї клінічної лікарні і особисто розподіляв лікарів на операції, за кожну з яких лікарі вимагали гроші у пацієнтів і здавали цьому Серняку. Серняк ці гроші акумулював і раз в тиждень від 50 до 100 тисяч гривень, лише з цього центру отримував заступник міністра», – сказав Луценко.