У ДФС відповіли Марушевській за Насірова

98760Відбір кандидатів на посади начальників митних постів Одеської митниці ДФС відбувається згідно із законодавчими вимогами.

Про це  повідомила директор департаменту кадрової політики та роботи з персоналом ДФС Тетяна Пажитнова, йдеться на сайті Державної фіскальної служби.

За  її словами, проведення конкурсного відбору на посади начальників митних постів Одеської митниці ДФС здійснюється відповідно до норм Закону України «Про державну службу» та регламенту роботи ДФС.

Представник ДФС відзначила, що за дорученням голови ДФС уже направлено листа до голови Одеської облдержадміністрації щодо включення представника облдержадміністрації до участі у роботі конкурсної комісії. Також до конкурсної комісії увійде представник Громадської ради, яка діє при ДФС.

Крім того, Тетяна Пажитнова підкреслила, що на сьогодні на українських митницях нараховується 28 вакантних посад, найбільша кількість яких – саме в Одесі: «З 10 митних постів Одеської митниці на 7 відсутні керівники. Тому на прохання начальника Одеської митниці Головою ДФС було прийняте рішення в межах своїх повноважень, наданих йому Законом «Про державну службу», щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад».

За словами чиновниці, конкурс відбудеться в 3 етапи.

Перший етап – це тестування в режимі он-лайн на сайті Нацдержслужби. Другий етап – розв’язання ситуаційних завдань і третій – проведення співбесід. Наказом Голови ДФС  була утворена конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники кадрової служби, юридичної служби та департаментів митного напряму.

Зазначимо, що відповідне пояснення на сайті ДФС з’явилося після того, як начальник Одеської митниці Юлія Марушевська на своїй сторінці в Фейсбуці заявила про судовий позов проти голови ДФС Романа Насірова через порушення у проведенні конкурсу на посади начальників митних постів у Одеській митниці, про що раніше повідомляв "Ні Корупції!".