У Черкасах через земельний конфлікт АТОвці перекрили дорогу

Корупція в Черкасах АТО

Сьогодні зранку у Черкасах учасники АТО  перекрили рух на одній з центральних вулиць. Вони вимагають від обласного управління Держгеокадастру надати їм обіцяні земельні ділянки.

Як писав «Ні корупції!», ця історія триває майже півроку. 90 учасників АТО з обласного центру та Черкаського району хочуть одержати земельні ділянки у Христинівському районі, за 200 км від Черкас. Відповідний закон територіально їх у цьому не обмежує. Христинівські господарства уже й підготували документи на землю для АТОвців.

Та досі люди не отримали свої наділи. Тиждень тому обласна влада втрутилася у ситуацію, щоб допомогти їм вирішити конфліктне земельне питання.

Дмитро Мироненко, начальник ГУ Держгеокадастру в Черкаській області

Дмитро Мироненко, начальник ГУ Держгеокадастру в Черкаській області

Затримку за обіцяним у Головному управлінні Держгеокадастру області пояснили тим, що в електронній системі документообігу, яка забезпечує реєстрацію вхідної та вихідної документації, не працює функція "реєстрація наказів". Нібито у такому стані система уже три дні. До того ж нема кому підписати відповідні накази, бо керівник управління - Дмитро Мироненко перебуває на лікарняному.

Сьогодні ж з цього приводу в Черкаській ОДА зібрали нараду. У результаті вирішили скерувати до Держгеокадастру листа з проханням вирішити оргпитання та назначити відповідальну особу з правом підпису на час хвороби пана Мироненка. До того ж голова Христинівської РДА Людмила Денисюк повідомила, що вже вдалося знайти у селах району 114 земельних ділянок.

Також у Держгеокадастрі області інформують, що питання із землею на Христинівщині остаточно буде вирішене вже наступного вівторка.

Черкаські АТОвці кажуть, що якщо не отримають своїх наділів, вдадуться до більш рішучих заходів.

Читайте також "Воїнам АТО не вистачило землі у Горенці, бо її розібрали депутати"