ФОТО
| |

Прокурори обшукали Обухівський районний Держгеокадастр, працівники якого роздали майже 80 га

razdacha-zemliПрокуратурою Київської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання владою службовими особами Обухівської районної державної адміністрації при затвердженні проекту землеустрою щодо відведення громадянам земельних ділянок площею 77,2500 га, які знаходяться в межах населеного пункту с. Плюти Української міської ради Обухівського району.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Учора у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою) КК України, правоохоронними органами здійснено обшуки в приміщенні Управління Держгеокадастру в Обухівському районі та в Українській міській раді.

Під час здійснення обшуків вилучено речі та документи, які мають істотне значення для кримінального провадження.

Досудове розслідування триває, проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії.

Як повідомляв «Ні корупції!», у родича нардепа забрали землі водного фонду в Обухівському районі на Київщині майже на 70 мільйонів. Установлено, що Обухівська районна державна адміністрація у 2009 році за рахунок земель водного фонду передала у власність 3 громадян земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, які в подальшому через низку цивільно-правових угод стали власністю родича народного депутата України.

Також «Ні корупції!» раніше повідомляв, що прокуратура Київщини повернула державі 5 га земель на островах в Обухівському районі. Установлено, що Обухівською районною державною адміністрацією у 2008 році неправомірно надано у приватну власність громадянам для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки водного фонду площею 5 га, які розташовані на островах Канівського водосховища. Передача у власність громадянам вказаних земель прямо суперечить вимогам Земельного та Водного кодексів України.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії