На хабарі “спіймались” близькі Ляшку по партії міський голова і депутат райради

ДОЛАРИ-ХАБАР-114 липня, прокуратурою Чернігівської області спільно з УСБУ під час отримання неправомірної вигоди викрито міського голову, який спільно з депутатом районної ради отримали 1 тис доларів за сприяння у виділенні земельної ділянки.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 368 КК України (отримання неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням).

Наразі вирішується питання про затримання та повідомлення корупціонерам про підозру.

Досудове розслідування триває, встановлюються обставини вчиненого кримінального правопорушення.

Водночас, як повідомляє «Українська правда», голова фракції Радикальна партія Олег Ляшко під час засідання у ВР обурився тим, що затримали мера, який був обраний від РП.

«Це мер міста, обраний від Радикальної партії... І затримали керівника партійної районної організації Менського району Валерій Гайдукевича... Обох цих людей звинувачують нібито в отриманні якоїсь хабара. Нехай у мене рука всохне, якщо хтось там отримував хабарі», - сказав він.

Ляшко вважає затримання Примакова і Гайдукевича політичним переслідуванням і пов'язує з висуненням на проміжних виборах депутата Ради в одномандатному виборчому окрузі №206 (Чернігів) кандидата від РП Дмитра Блауш.

«Все це політичні репресії, фальсифікації кримінальних справ... Напередодні виборів в 206-му окрузі намагаються дискредитувати посадових осіб, висуванців РП», - додав Ляшко.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко пов’язував обшук у будинку заступника голови Київської обласної ради від Радикальної партії Миколи Стариченка з опозиційною діяльністю Радикальної партії.