Підприємця взяли за хабар держслужбовцю

1449068884_konvert_gryvny_naruchnyky_1277301235_93_729x547Директора підприємства затримали під час передачі хабара представнику облдержадміністрації.

Наразі прокуратура Одеської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 369 КК України, тобто надання неправомірної вигоди.

Як повідомила прес-служба Прокуратури Одеської області, співробітники обласної прокуратури, Управління захисту економіки в Одеській області та Слідчого управління поліції на Одещині задокументували факт надання неправомірної вигоди уповноваженому від управління Одеської обласної державної адміністрації.

Уже встановлено, що комерційний директор ТОВ надав 15 000 гривень уповноваженій особі від одного з управлінь за перемогу у конкурсі щодо перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському та внутрішньому обласному сполученні.

12

Частину коштів правоохоронці вилучили під час проведення огляду службового кабінету представника від облдержадміністрації. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Якщо буде доведено провину підприємця в суді, йому загрожує позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

13

Фото з сайту прокуратури Одеської області

Як повідомляв "Ні Корупції!", в аеропорту Одеси була затримана громадянка, яка намагалась дати хабара митнику.