ФОТО
| |

Начальник дільниці київського крематорію обклав «даниною» підлеглих

3222Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарництві начальника однієї з дільниць ритуальної служби комунального підприємства «Київський крематорій».

Чиновник обклав щомісячною «даниною» десять своїх підлеглих, погрожуючи, у разі відмови, звільнити з посад.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Співробітники спецслужби спільно з прокуратурою затримали керівника дільниці на території крематорію під час отримання половини “данини” у розмірі п’ять тисяч гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Харківщині двоє посадовців обклали щомісячними поборами підлеглих – начальників міських та районних відділів реєстрації актів громадянського стану – за непроведення перевірок їхньої діяльності та незвільнення з роботи. Здирники встановили місячну таксу у 1500 гривень з кожного працівника.

Раніше працівники СБУ викрили на хабарництві одного з керівників київського обласного управління ДСНС, якому прості рятувальники платили за те, щоб залишитися на роботі.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії