Екс-прокурор Одещини Стоянов сподівається, що люстрацію відмінять

7459-568x0-00494Одеський Окружний адміністративний суд призупинив розгляд справи щодо відновлення колишнього прокурора Одеської області Миколи Стоянова до Генеральної прокуратури України, який таким чином намагався поновитися на посаді.

Про це повідомляє видання "Думская".

Слід зазначити, що Стоянов був звільнений після протестів одеситів, які звинувачували посадовця в корупції й сепаратизмі. Офіційно з органів прокуратури його звільнили згідно з вимогами закону «Про очищення влади».

Наразі Микола Стоянов подав до суду письмове клопотання з проханням призупинити розгляд справи, тому що зараз Конституційний суд України розглядає позов від 40 нардепів про відповідність Конституції закону про люстрацію. На засідання суду Стоянов не з'явився.

Суддя задовольнила клопотання екс-прокурора Одеської області. Представник Генпрокуратури не заперечувала. На засіданні суду були присутні й представники так званого «прокурорського Майдану».

Як повідомляв «Ні Корупції», Микола Стоянов уже не вперше подає до суду, намагаючись відновити посаду.

Так, Стоянова призначали прокурором Одеської області у 2014 році. До цього він працював на різних посадах в органах прокуратури. 7 липня 2014 року тодішній генпрокурор Віталій Ярема заявив, що Стоянов написав заяву про звільнення.

Пізніше Стоянов оскаржив своє звільнення в суді.