ФОТО
| |

ДУСя замовила 5 золотих генеральських зірок із сапфірами майже по 70 тисяч за штуку

ЗаписатиДержавне управління справами 30 червня замовило ТОВ «Герольдмайстер» спеціальні відзнаки генерала армії України за 345 тис грн.

Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на інформацію у «Віснику державних закупівель».

Виготовлять п’ять Зірок генерала армії України по 69 тис грн. за штуку.

Президент вручає цю відзнаку з грамотою тим, кому присвоєно військове звання генерала армії або спеціальне звання генерала внутрішньої служби.

Зірка вагою 35 г на шийній стрічці має бути зроблена зі звичайного і білого золота з безбарвним лейкосапфіром у 2,04 карата в центрі.

«Герольдмайстер» належить Анатолію Шияну, директором є Денис Аврамчик.

Номер телефону фірми (044) 5864814 також використовує ТОВ «Бейдж Мастер», засновником якого є ТОВ фірма «Вест Вуд», у свою чергу записане на ліквідоване ТОВ «Будком».

Нагадаємо, у квітні Національна поліція України замовила переможцю жетонів на 5,99 млн грн.

Конкуренцію переможцю склав ФОП Сопов Олександр Михайлович із Києва. Він очолює ВГО «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «Звитяга», ВГО «Країна» та ВГО «Союз рятівників», а також володіє ТОВ «Виробничо-творче об’єднання «Орден» разом із Артемом і Галиною Соповими та Алевтиною Несіною.

За даними сайту «Герольдмайстру», Олександр Сопов є партнером-замовником фірми.

Із 2010 року він виграв тендерів на 3,86 млн грн., з яких 1,48 млн грн. – у ДУС.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Державному управлінні справами України для забезпечення офіційних заходів купують годинники від ТОВ «Київський годинниковий завод» і сувеніри з бурштину від ДП «Бурштин України».

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії