Підприємців через суд змусили звільнити ділянку від нелегальної газозаправки

unian_639572_771x517-300x201Рішенням Господарського суду столиці задоволено позов прокуратури міста Києва та зобов'язано приватне товариство звільнити та повернути з незаконного користування земельну ділянку вартістю майже 800 тис. гривень, розташовану на перетині вулиць Командарма Уборевича та Чорнобильської у Святошинському районі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Як з'ясувалося, приватна структура використовувала землю без оформлення правовстановлюючих документів для експлуатації та обслуговування газово-заправного пункту та тимчасової споруди операторської.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура заявила позов до суду, в якому вимагала звільнити незаконно займану землю та повернути її Київській міськраді.

Суд погодився з доводами прокурора щодо наявності підстав для повернення землі у користування киянам, та задовольнив позов у повному обсязі.

Як повідомляв «Ні корупції!" , на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики депутати погодили створення тимчасової контрольної комісії (ТКК) з питань перевірки діяльності автозаправних станцій (в тому числі газових) та нафтосховищ (терміналів) на території міста Києва.
Дивіться також:

«Будівництво нелегальної газової заправки вдалося зупинити»

«Чому влада ігнорує скарги киян на нелегальні газові заправки?»