ФОТО
| |

Підприємців через суд змусили звільнити ділянку від нелегальної газозаправки

unian_639572_771x517-300x201Рішенням Господарського суду столиці задоволено позов прокуратури міста Києва та зобов’язано приватне товариство звільнити та повернути з незаконного користування земельну ділянку вартістю майже 800 тис. гривень, розташовану на перетині вулиць Командарма Уборевича та Чорнобильської у Святошинському районі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Як з’ясувалося, приватна структура використовувала землю без оформлення правовстановлюючих документів для експлуатації та обслуговування газово-заправного пункту та тимчасової споруди операторської.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура заявила позов до суду, в якому вимагала звільнити незаконно займану землю та повернути її Київській міськраді.

Суд погодився з доводами прокурора щодо наявності підстав для повернення землі у користування киянам, та задовольнив позов у повному обсязі.

Як повідомляв «Ні корупції!” , на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики депутати погодили створення тимчасової контрольної комісії (ТКК) з питань перевірки діяльності автозаправних станцій (в тому числі газових) та нафтосховищ (терміналів) на території міста Києва.
Дивіться також:

«Будівництво нелегальної газової заправки вдалося зупинити»

«Чому влада ігнорує скарги киян на нелегальні газові заправки?»

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії