На Чонгарі митник “погорів” на рублевому хабарі

ЗаписатиСлідчим відділом прокуратури Херсонської області проводиться досудове слідство у кримінальному провадженні за фактом прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою ВМО «Чонгар» МП «Херсон-Центральний» від громадянина України. 

Інспектор отримав хабаря за незаконне переміщення через кордон 106 тисяч російських рублів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Встановлено, що 12 липня 2016 державний інспектор Херсонської митниці ДФС України, знаходячись на добовому чергуванні у відділі митного оформлення «Чонгар» митного поста «Херсон-центральний» Херсонської митниці ДФС одержав неправомірну вигоду в розмірі 3 000 рублів РФ за незаконне переміщення через митний кордон України 106000 рублів РФ громадянином України.

На даний час вирішується питання про повідомлення про підозру державному інспектору Херсонської митниці ДФС України та обрання відносно останнього запобіжного заходу. Досудове слідство триває.

яяя

Як повідомляв «Ні корупції!», співробітники Служби безпеки України викрили на хабарництві головного державного інспектора митного посту «Білгород-Дністровський» Одеської митниці. Правоохоронці встановили, що митник систематично вимагав гроші з перевізників за безперешкодне проходження контролю в пункті пропуску на молдавському кордоні.