Марушевська подала до суду на Насірова

27124356_akКерівник Одеської митниці Юлія Марушевська подала до суду позов проти керівника Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

Головна причина – Роман Насіров, за словами Юлії Марушевської, з порушенням законодавства проводить конкурс на посади начальників митних постів в Одеській митниці.

Про це голова Одеської митниці написала на своїй офіційній сторінці в Фейсбук.

"Подаю до суду на Роман Насіров за те, що він з порушенням законодавства проводить конкурс на посади начальників митних постів в Одеській митниці. Голова ‪ДФС‬ створив у Києві конкурсну комісію з захисників корупційних схем, щоб ті визначили, хто буде працювати на митниці в Одесі", - написала Марушевська.

Юлія Марушевська додала також копію наказу Романа Насірова про склад комісії, яка й має обрати нових митників.

13592221_1227173113990358_8867211634946512618_n

Крім того, вона записала відео-звернення.

https://www.youtube.com/watch?v=LSkh2fYYO88&feature=youtu.be

«Це свавілля збоку глави ДФС. Він не має права оголошувати конкурс таким чином. Пан Насіров просто боїться, що на митниці будуть нові працівники», - зазначила Марушевська.

Крім того, голова Одеської митниці зауважила, що Насіров заборонив проводити дисциплінарні провадження щодо начальників митних постів. Така ситуація склалася після того, як команда Марушевської почала провадження "щодо особливо резонансних персонажів на керівних посадах".

«Це також порушення законодавства і, відповідно, ще один позов. Зауважу, що за останні місяці нам вдалося виявити не один факт зловживання серед керівників всередині служби. Тепер у нас хочуть забрати навіть теоретичну можливість оновлювати кадри: ми не можемо документувати факти порушень окремих керівників митниці, а ДФС, всупереч закону, буде присилати нам своїх “парашутистів” на митницю. Дві справи передала сьогодні до суду», - підкреслила Юлія Марушевська.

Screenshot_22

Фото видання "УСІ"

Слід зазначити, що конфлікт між Юлією Марушевською, яка була представлена на посаду начальника Одеської митниці Петром Порошенком під час його візиту до Одеси восени минулого року, і головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим триває досить давно, про що писав «Ні корупції!».