ФОТО
| |

Кабмін звільнив Протаса

242814Кабінет Міністрів України звільнив Святослава Протаса, якого підозрюють у хабарництві, з посади заступника голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Відповідне розпорядження «Про звільнення Протаса С. В. з посади заступника Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України» від 13 липня оприлюднене на сайті Кабміну.

Як повідомляв «Ні корупції!», 30 червня детективи Національного антикорупційного бюро разом із поліцейськими затримали у робочому кабінеті головного санітарного лікаря України Святослава Протаса. Його підозрюють в організації злочинної корупційної схеми задля привласнення 400 000 бюджетних гривень.

Керівник Держсанепідслужби України надав злочинну вказівку ряду директорів відповідних державних обласних установ, згідно із якою останнім та їх заступникам буде виплачено премію до Дня медичного працівника у розмірі двох місячних посадових окладів, один з яких вказані особи можуть залишити собі, а інший повинні передати йому.

2 липня Солом’янський суд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді сплати понад 413 тисяч гривень застави.

8 липня захист чиновників Державної санітарно-епідеміологічної служби Святослава Протаса і Олександра Чепурного внесли за них застави.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії