ФОТО
| |

Депутата Херсонської міськради судитимуть за конфлікт інтересів

конфликт интересов 2У Херсонській міській раді – черговий корупційний скандал. Під суд піде депутат, який ні до сесії, ні під час голосування не повідомив раду про конфлікт інтересів.

12 липня Херсонською місцевою прокуратурою складено протокол про вчинення депутатом Херсонської міської ради адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією за ч.ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, приводом для злочинного нехтування законом стала боротьба за землю: депутат, який разом з іншими членами своєї сім’ї є засновниками акціонерного товариства, порушуючи вимоги ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», діючи в умовах реального конфлікту інтересів, не повідомив про це на засіданні міської ради та голосував за поновлення договору оренди земельної ділянки під торгівельним павільйоном зазначеного підприємства.

Протокол для розгляду направлено до Херсонського міського суду.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше у Херсоні стався безпрецедентний випадок – співробітники прокуратури прямо перед засіданням земельної комісії міської ради вручили її голові протокол про корупцію – за клопотання перед чиновниками міськвиконкому про виділення землі сину.

Доданий до: Корупція в Херсоні, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії