ФОТО
| |

Заступник керівника дочірнього підприємства НАК «Надра України» затриманий за хабар у півтора мільйони

snytsja-pachka-groshejУ середу, 13 липня, прокуратурою Львівської області спільно з працівниками слідчого управління ГУ НП у Львівській області та Управління захисту економіки Нацполіції «на гарячому» при одержанні 1,5 млн гривень хабара затримано заступника директора дочірнього підприємства Національної акціонерної компанії «Надра України» «Західукргеологія» Державної служби геології і надр.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Встановлено, що в червні поточного року до правоохоронних органів звернулася громадянка із заявою щодо вимагання у неї заступником директора дочірнього підприємства Національної акціонерної компанії «Надра України» «Західукргеологія» Державної служби геології і надр неправомірної вигоди.

Зважаючи, на те, що в діях вказаного посадовця вбачалися ознаки кримінального правопорушення, а саме готування до одержання службовою особою неправомірної вигоди з використанням наданого їй влади чи службового становища, поєднане з вимаганням, слідчим управлінням нацполіції зареєстровано кримінальне провадження та розпочато досудове розслідування. Процесуальне керівництво у ньому доручено здійснювати виконувачу обов’язків начальника відділу прокуратури Львівської області. Одразу правоохоронці спільно з процесуальним керівником прокуратури розпочали проведення відповідних негласних слідчих (розшукових) дій.

124(8)

Внаслідок ефективної координації роботи прокуратури, слідчого управління та Управління захисту економіки Нацполіції у Львівській області, сьогодні близько 12 год. заступника директора дочірнього підприємства Національної акціонерної компанії «Надра України» «Західукргеологія» було затримано в його службовому кабінеті (за адресою м. Львів, площа Міцкевича, 8) при одержанні частини обумовленої суми неправомірної вигоди, а саме 1,5 млн грн.

На даний час слідчі дії тривають, проводяться ряд обшуків, в тому числі за місцем проживання затриманого.

125(6)

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, високопосадовець вимагав від представника юридичної особи 3 мільйони гривень за сприяння «у підготовці та погодженні документації на газове родовище з подальшою видачею спеціального дозволу на надракорисиуввння».
Записати

 

Доданий до: Корупція у Львові, Новини, Україна
Теги: , , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії