Заступник керівника дочірнього підприємства НАК «Надра України» затриманий за хабар у півтора мільйони

snytsja-pachka-groshejУ середу, 13 липня, прокуратурою Львівської області спільно з працівниками слідчого управління ГУ НП у Львівській області та Управління захисту економіки Нацполіції «на гарячому» при одержанні 1,5 млн гривень хабара затримано заступника директора дочірнього підприємства Національної акціонерної компанії «Надра України» «Західукргеологія» Державної служби геології і надр.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Встановлено, що в червні поточного року до правоохоронних органів звернулася громадянка із заявою щодо вимагання у неї заступником директора дочірнього підприємства Національної акціонерної компанії «Надра України» «Західукргеологія» Державної служби геології і надр неправомірної вигоди.

Зважаючи, на те, що в діях вказаного посадовця вбачалися ознаки кримінального правопорушення, а саме готування до одержання службовою особою неправомірної вигоди з використанням наданого їй влади чи службового становища, поєднане з вимаганням, слідчим управлінням нацполіції зареєстровано кримінальне провадження та розпочато досудове розслідування. Процесуальне керівництво у ньому доручено здійснювати виконувачу обов’язків начальника відділу прокуратури Львівської області. Одразу правоохоронці спільно з процесуальним керівником прокуратури розпочали проведення відповідних негласних слідчих (розшукових) дій.

124(8)

Внаслідок ефективної координації роботи прокуратури, слідчого управління та Управління захисту економіки Нацполіції у Львівській області, сьогодні близько 12 год. заступника директора дочірнього підприємства Національної акціонерної компанії «Надра України» «Західукргеологія» було затримано в його службовому кабінеті (за адресою м. Львів, площа Міцкевича, 8) при одержанні частини обумовленої суми неправомірної вигоди, а саме 1,5 млн грн.

На даний час слідчі дії тривають, проводяться ряд обшуків, в тому числі за місцем проживання затриманого.

125(6)

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, високопосадовець вимагав від представника юридичної особи 3 мільйони гривень за сприяння «у підготовці та погодженні документації на газове родовище з подальшою видачею спеціального дозволу на надракорисиуввння».
Записати