У Херсоні чиновник піде під суд через службову недбалість

ямаУ Херсоні чиновник управління доріг через неналежне виконання службових обов’язків під час ремонту двох внутрішньо-дворових проїздів піде під суд. Його дії завдали територіальній громаді  збитків на 150 тисяч гривень.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, Херсонською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно посадової особи управління доріг департаменту ЖКГ  Херсонської міської ради.

Так, встановлено, що однією з приватних фірм виконувався капітальний ремонт внутрішніх дворових проїздів в будинках № 18 та 29 на вулиці 49 Гвардійської Херсонської дивізії в Херсоні.

Посадовець через неналежне виконання своїх службових обов’язків фактично не перевірив обсяги та якість виконаних будівельних робіт з капітального ремонту та підписав акт, в якому фактично завищено обсяги виконаних робіт на загальну суму 151 871 грн., чим завдано матеріальних збитків херсонській територіальній громаді.

Дії посадової особи кваліфіковано за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України, кваліфікуючими ознаками якої є службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам.

Як повідомляв "Ні корупції!", на Полтавщині директору санаторію повідомлено про підозру. На підставі фіктивних документів на проведення робіт з бюджету було виділено кошти, однак роботи були виконані не в повному обсязі.

«За проведення робіт з капітального ремонту ліфтів, реконструкції системи теплопостачання, а також закупівлі медичного обладнання керівник закладу перерахував кошти на рахунки підприємств. Проте, зазначені роботи не виконані у повному обсязі, а медобладнання не встановлено. Однак у актах виконаних робіт зазначено 100 відсоткове їх виконання. Державі завдано збитків на суму понад 1,4 мільйона гривень», – йшлося у повідомленні Департаменту захисту економіки Національної поліції України.