Суд поновив Кулика на посаді прокурора АТО

780592Апеляційний суд Києва у середу поновив прокурора сил АТО Костянтина Кулика, який підозрюється у незаконному збагаченні, на посаді.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на інформацію, що розміщена на сайті суду.

Таким чином суд скасував рішення Солом'янського райсуду Києва від 4 липня, який задовольнив подання детектива НАБУ на відсторонення Кулика від посади до 4 вересня.

Також Апеляційний суд ухвалив нову постанову, якою відмовив НАБУ у такому проханні.

Як відомо, НАБУ займається справою Кулика ще з зими. Причиною є наявність у прокурора АТО та його сім'ї дорогих автомобілів та житла у Києві, які не відповідають його задекларованим доходам.

Як повідомив «Українській правді» перший заступник керівника САП Максим Грищук, рішення апеляційного суду щодо поновлення прокурора сил АТО Костянтина Кулика на посаді не спростовує його підозру по статті «незаконне збагачення».

«Вказане рішення апеляційного суду Києва жодним чином не спростовує висунуту САП підозру Костянтина Кулика по статті «незаконне збагачення», та є одним із проміжних судових рішень, які стосуються заходів забезпечення у кримінальному провадженні та дотримання змагальності судового процесу», - зазначив він.

За його словами розслідування у справі незаконного збагачення Кулика триває.

«САП сподівається на принципову позицію у цьому питанні Генерального прокурора оскільки 01.07.2016 САП внесла на його ім’я рапорт про проведення службової перевірки відносно Кулика за фактом оголошеної йому підозри у незаконному збагаченні. Ця перевірка може відбуватися незалежно від ходу судового процесу»- додав Грищук.

У прес-службі САП нагадали, що прокуратура просила суд про тимчасове відсторонення Кулика від посади, для того, щоб той не міг застосувати службове становище для перешкоджання кримінальному розслідуванню щодо нього та не мав можливості здійснювати тиск на свідків.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика відсторонили від посади до 4 вересня 2016 року. Таке рішення ухвалив суддя Солом’янського райсуду Києва Сергій Коробенко.

29 червня військовому прокурору Костянтину Кулику повідомили про підозру. Детективами Національного антикорупційного бюро України за місцем проживання військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика було проведено обшуки, під час яких здобуто відомості, які використовуються як докази у кримінальному провадженні за фактом незаконного збагачення.