Ужгородські викладачі «здерли» 5 тисяч з матері студента і «впіймались»

303aa1e50281d458a7be123fd3c10804Декан факультету Ужгородського національного університету та її заступник одержали неправомірну вигоду за те, що обіцяли, що не відрахують студента з навчального закладу.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Закарпатській області ДЗЕ Національної поліції спільно з прокуратурою затримали двох посадовців біля навчального закладу під час одержання частини хабара.

У 43-річних декана факультету та її заступника вилучили 5 тисяч гривень, які вони отримали від матері студента.

У рамках кримінального провадження оперативники УЗЕ задокументували факт вимагання та одержання ними 5 тисяч гривень неправомірної вигоди.

За не відрахування студента другого курсу одного з факультетів навчального закладу у зв’язку з не здачею ним сесії освітяни отримали 10 тисяч гривень хабара.

За вимагання і одержання неправомірної вигоди їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

PM970image001

PM263image002

Як повідомляв «Ні корупції!», в Івано-Франківську студент одного із вищих навчальних закладів на Івано-Франківщині, дізнавшись про те, що без внесення коштів до так званого «благодійного фонду» викладачки залік з іноземної мови не складе, звернувся до Управління захисту економіки Національної поліції.

Було встановлено, що 38-річна завідувач кафедрою іноземних мов вищого навчального закладу за допуск та успішне складання заліку з англійської мови вимагала хабар.

Правоохоронці її затримали на хабарі у 200 доларів, отриманих від студента.