ФОТО
| |

Ужгородські викладачі «здерли» 5 тисяч з матері студента і «впіймались»

303aa1e50281d458a7be123fd3c10804Декан факультету Ужгородського національного університету та її заступник одержали неправомірну вигоду за те, що обіцяли, що не відрахують студента з навчального закладу.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Закарпатській області ДЗЕ Національної поліції спільно з прокуратурою затримали двох посадовців біля навчального закладу під час одержання частини хабара.

У 43-річних декана факультету та її заступника вилучили 5 тисяч гривень, які вони отримали від матері студента.

У рамках кримінального провадження оперативники УЗЕ задокументували факт вимагання та одержання ними 5 тисяч гривень неправомірної вигоди.

За не відрахування студента другого курсу одного з факультетів навчального закладу у зв’язку з не здачею ним сесії освітяни отримали 10 тисяч гривень хабара.

За вимагання і одержання неправомірної вигоди їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

PM970image001

PM263image002

Як повідомляв «Ні корупції!», в Івано-Франківську студент одного із вищих навчальних закладів на Івано-Франківщині, дізнавшись про те, що без внесення коштів до так званого «благодійного фонду» викладачки залік з іноземної мови не складе, звернувся до Управління захисту економіки Національної поліції.

Було встановлено, що 38-річна завідувач кафедрою іноземних мов вищого навчального закладу за допуск та успішне складання заліку з англійської мови вимагала хабар.

Правоохоронці її затримали на хабарі у 200 доларів, отриманих від студента.

Доданий до: Корупція в Ужгороді, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії