ФОТО
| |

У Барселоні затримали сина Черновецького за відмивання грошей

383796694Іспанська поліція провела операцію, затримавши в Барселоні 11 осіб, яких підозрюють у відмиванні грошей. Серед затриманих в основному громадяни України і Росії, які влаштувалися в Барселоні. Один з них – Степан Черновецький, син колишнього мера Києва.

Про це повідомляє «ДТ» з посиланням на El Mundo.

До мафіозного угруповання входили в основному українці і росіяни. Купували нерухомість за «брудні» гроші.

За даними видання, злочинне угруповання переводило отримані незаконним шляхом кошти з Кіпру та Віргінських островів на легальні іспанські компанії. Надалі їх використовували для покупки нерухомості в Іспанії.

Відомо щонайменше про 10 млн євро «брудних» грошей. У ході операції був закритий розкішний японський ресторан Yubari, в який мафіозне угрупування вкладала незаконно отримані кошти.

Як повідомляє «Українська правда» , іспанське видання EL ESPAÑOL називає затриманого в Барселоні Степана Черновецького – організатором угрупування з відмивання коштів.

«Ця операція проводилась спільно національною поліцією та Національною поліцією Каталонії. вона закінчилась також арештом голови злочинної організації Степана Черновецького, який є сином колишнього мера Києва Леоніда Черновецького», – пише видання і додає, що відмивання коштів відбувалося через японський ресторан «Yubari». Затримання відбувалося саме в цьому ресторані.

Власник ресторану Армен Маїлян наразі затриманий. На думку обвинувачення, відмивання коштів відбувалося через цей ресторан, який було відкрито в жовтні 2014 року. Ресторан став відомий завдяки візитам гравців ФК «Барселона».

Угрупування звинувачують у відмиванні коштів, фальсифікації офіційних і комерційних документів. Загалом Черновецького та його спільників звинувачують у відмиванні загалом близько 10 млн євро.

Видання El Pais також оприлюднило відео з ресторану, на якому зображений також Черновецький.

a7e111d-1
Сам Маїлян раніше у своєму ФБ постив фото з Черновецьким і підписував, що це він «з найкращими друзями».
008323f-2

Нагадаємо, Леонід Черновецький був мером Києва з 2007 по липень 2012 року.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії