Суд заарештував ще 14 свердловин компаній Злочевського

1846895Печерський райсуд Києва заарештував 14 свердловин ТОВ «Парі», що входить до складу групи компаній Burisma колишнього міністра екології Миколи Злочевського.

Про це повідомляє «Українська правда».

Зокрема, заарештовано 6 свердловин на Никловицькому родовищі у Львівській області, 6 свердловин на Пилипівському родовищі в Івано-Франсківській області та 2 свердловини на Шереметьєвському родовищі в Чернівецькій області.

Раніше в Держреєстрі судових рішень було оприлюднено 2 ухвали про накладення арештів на 20 свердловин ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ» і 12 свердловин ТОВ «Перша українська газонафтова компанія» (обидві - входять в Burisma).

Таким чином, число заарештованих свердловин компаній групи Burisma становить 46 одиниць в 5 областях.
Також 1 липня суд заарештував 1 свердловину ТОВ «Сістемойлінженерінг» (належить кіпрській «Diloretio Holdings Ltd», офіційно не входить в Burisma) на Водянівськой площі в Харківській області.

Всі ці арешти були накладені в рамках досудового розслідування Генпрокуратури №42014000000000375 від 7 липня 2014 року щодо присвоєння грошових коштів посадовими особами державної компанії «Укргазвидобування» протягом 2010-2014 років при виконанні договорів про спільну діяльність, а також за підозрою в ухилянні від сплати податків посадовими особами ряду компаній з групи Burisma (належить Злочевського).

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше суд заарештував 20 свердловин компаній Злочевського.
Зокрема, були арештовані 2 свердловини на Деркачівсько-Войтенівській площі, 5 свердловин – на Карайкозовском родовищі, 12 – на Рокитнянському родовищі і 1 – на Роганській площі (всі – Харківська область).

Разом з арештом суд заборонив ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ» продавати добуті на свердловинах вуглеводні.