Павлоградський посадовець вкрав 2 мільйони на ремонт дороги

c07841e7635aНа Дніпропетровщині посадовцю повідомлено про підозру за заволодіння 2 мільйонами гривень. Кошти виділялися з бюджету на ремонт автодоріг у м. Павлоград. Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк до 12-ти років.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області виявили факт розкрадання бюджетних коштів під час проведення ремонтних робіт автодоріг.

За даним фактом прокуратурою м. Павлоград було відкрито кримінальне провадження за ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування оперативники УЗЕ встановили, що у 2015 році між департаментом облдержадміністрації та комерційною структурою було укладено договір на проведення робіт з ремонту автодоріг м. Павлоград.

На підставі актів виконаних робіт на рахунки підприємства перерахували бюджетні кошти. Проте, на момент підписання актів роботи були виконані на половину. Сума збитків склала понад 2 мільйони гривень.

Наразі директору підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від 7-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Черкащині украли понад 300 тисяч гривень на «ремонті» дороги.
Керівництво одного з приватних підприємств умисно уклало ряд договорів із Службою автомобільних доріг у Черкаській області, за якими роботи не виконали та не повернули бюджетні кошти на загальну суму 335 084 грн.