“Наша ряба” вже не хоче будувати курники на Чигиринщині?

Косюк Юрий Анатольевич. Председатель правления ПАО "Мироновский хлебопродукт"

«Перемога Нова» готова поступитися Чигиринщиною. Як вже писав "Ні корупції!", на території цього району на Черкащині, підприємство, яке входить до компанії “Миронівський хлібопродукт” («Наша ряба») Юрія Косюка, наближеного до президента Порошенка, запланувало звести понад 100 курників на два мільйони голів птиці. Були у планах цього інвестора й інші райони. Але громада там сказала своє рішуче «Ні!». Тому єдиною надією ДП «Перемога Нова» залишилася Чигиринщина.

Протистояння влади та громади у селах району триває більш, ніж півроку. Активісти зверталися з листами до Президента, прем’єр-міністра, голови ОДА з вимогою не допустити шкідливого будівництва, а натомість сприяти розвитку інфраструктури і туристичної галузі Чигиринщини.

cherk-racevo-kury08

Селяни влаштовували численні акції протесту, і схоже, власник курячої імперії зрозумів серйозність намірів місцевих жителів.

Як пише місцеве інтернет-видання «Канів LIVE», керівництво «Перемога Нова» прийняло рішення про пошук альтернативних територій для будівництва птахофабрики. Нібито на адресу ДП «Перемога Нова» надійшли листи від громад Городищенського та Жашківського районів з пропозицією розглянути можливість будівництва птахокомплексу на даних територіях.

Юрій Косюк. Фото - журнал Фокус

Юрій Косюк. Фото - журнал Фокус

У цих районах, за інформацією видання, люди позитивно оцінюють мільярдні інвестиції та створення понад п’ятисот нових робочих місць.

Очікувані надходження до місцевих бюджетів у вигляді податків мають скласти, за попередньою інформацією, близько п’ятдесят мільйонів гривень.