ФОТО
| |

На Херсонщині визволили 15 рабів

поле 1У Новотроїцькому районі Херсонщини незаконно тримали 15 чоловік – в неналежних умовах та для роботи на полі.

Генічеська місцева прокуратура разом з працівниками поліції встановила факт незаконного утримання у Новотроїцькому районі громадян з метою безоплатної експлуатації їх праці.

Як повідомляє прес-служба Херсонської обласної прокуратури, за даним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато розслідування, у ході якого проведено обшук за місцем мешкання осіб ромської національності.

Під час нього звільнили 15 осіб, яких утримували в неналежних умовах та використовували для проведення сільськогосподарських польових робіт без оплати їх праці.

На даний час проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх фактів злочинної діяльності. Досудове слідство триває.

Як повідомляв «Ні корупції!», співробітники Центрального райвідділу поліції Миколаєва відпустили жінку, яка на вулиці Соборній пізно ввечері використовувала маленького хлопчика для заняття жебрацтвом, не відкрив за даним фактом кримінального провадження.

Доданий до: Корупція в Херсоні, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії