На Херсонщині директор ПАТ три роки умисно не платив людям зарплату

зарплата 2Колишньому директору ПАТ «Херсонрибгосп» загрожує до двох років в’язниці. Він безпідставно не виплачував заробітну плату працівникам протягом трьох років.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, 5 липня Херсонською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру колишньому директору ПАТ «Херсонрибгосп» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.175 Кримінального кодексу України (безпідставна невиплата заробітної плати).

Встановлено, що керівник, маючи реальну можливість погашення заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам підприємства коштами, що надійшли на рахунки, умисно, безпідставно не виплачував зарплату протягом трьох років в сумі понад 150 тис.грн.

Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як повідомляв «Ні корупції!», завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом безпідставної невиплати заробітної плати працівникам ДП «Великолазівський», що на Закарпатті.

Під час перевірки прокурори виявили, що на вказаному підприємстві з січня 2013 року по кінець 2014 року не виплачена заробітна плата 12 працівникам на загальну суму 157 тис. грн., при наявності обігових коштів на рахунках.