Маневицьких дітей харчуватиме фірма із клану «регіоналівських» за 27 мільйонів

20160711115439

Тендер на харчування дітей, потерпілих від ЧАЕС, вже вкотре виграла київська фірма із клану «регіоналівських». Про це пише «Четверта влада» .

Маневицьке управління соціального захисту провело тендер на харчування дітей, які потерпіли від наслідків ЧАЕС. Вартість очікуваної закупівлі становила 27 168 149 гривень.

За цю суму передбачено харчування дітей у навчальних закладах лише Маневицького району. Послуги із харчування мають надаватись протягом 2016 року.

Номер оголошення 081100, номер бюлетеня - 54 (21.03.2016) від 21.03.2016.

На конкурс надійшло 5 пропозицій – про це повідомляє Протокол розкриття пропозицій:

1) ТОВ «Військторг» - 27 105 642,24 грн.;

2) ТОВ ВКФ «Сава» - 23 828 864,00 грн.;

3) ТОВ «Час Мрій» - 17 611 019,52 грн.;

4) Маневицька районна споживча спілка - 19 363 072,00 грн.;

5) ТОВ «Транс Логістик Центр» - 27 052 139,52 грн.

Замовник торгів відхилив пропозиції трьох учасників, які виявились найдешевшими: ТОВ ВКФ «Сава», ТОВ «Час Мрій», Маневицька районна споживча спілка. У цих пропозиціях знайшли невідповідності вимогам Документації конкурсних торгів.

Переможцем конкурсу стало ТОВ «Транс Логістик Центр».

1
Як не дивно, але це підприємство вже не вперше виграє подібні тендери.

За інформацією «Наших грошей», це підприємство входить до групи «регіоналівських», яка спеціалізується на харчуванні військових та чорнобильців. Варто зазначити, що учасниками цього конкурсу стали фірми, які ділять між собою тендери на харчування військових.

За інформацією ЄДР засновником та бенефіціарним власником фірми-переможця є Бутенко Ганна Вікторівна із Одеси. А керівником із лютого 2016 року є Драник Леонід Григорович. Підприємство має широкий спектр видів діяльності – від виробництва їжі до торгівлі паливом.

Аналогічна ситуація із харчуванням дітей-чорнобильців була і минулого року. Тоді пропозицію Маневицької райспоживспілки відхили через формальності, які можна було усунути. Керівник спілки Мирослава Ковальчук розповідала ЗМІ, що раніше спілка харчувала чорнобильських дітей і вигравала ці тендери. Але з приходом цих фірм, райспоживспілку постійно «викидають» із тендерів через помилки в документації. Хоча її пропозиція значно дешевша, бо спілка має своє обладнання, ковбасний цех і професійно займається організацією харчвання. Натомість переможці торгів на мають ні обладнання, ні досвіду у харчуванні дітей, подають набагато дорожчі пропозиції, але стають переможцями тендерів.

Фірма-переможець є частим переможцем тендерів на Волині. Лише за кілька місяців цього року вона «заробила» у Волинському департаменті соцзахисту кілька мільйонів:

2
Бізнес на харчуванні дітей-чорнобильців робили і роблять фірми регіоналів та друзів сімї Януковича - це журналісти показали у розслідуванні «Сім'я об'їдає дітей».

«Четверта влада»