Черновецький заперечує затримання свого «чесного і законослухняного» сина

x75626.PNG.pagespeed.ic.DSROK55EwUКолишній мер Києва Леонід Черновецький заперечує затримання правоохоронцями свого сина Степана в Іспанії.

Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук, повідомляє «Українська правда».

«Мій син не затриманий! Це неправда, а знаходиться у себе вдома в Барселоні, і наразі відповідає на запитання поліції про обставини, пов'язані з якоюсь людиною! Якби його хотіли затримати, то він давно вже був би затриманий!», – заявив екс-мер Києва.

«Я відповідально заявляю, що мій син ніколи не займався ніякими справами, навіть межують зі злочинами! Йому це було не потрібно, оскільки на його рахунках достатньо грошей, які він чесно заробив при продажу банку в Україні! Він чесна людина! І виключно законослухняна!», – заявляє Черновецький.

Він висловив упевненість, що до вечора поліція принесе Степану вибачення, але зазначив, що через повідомлення в ЗМІ має намір судитися з правоохоронцями.

«Ми висунемо поліції Барселони серйозні позовні заяви, за повідомлення, що ганьблять мого сина», - зазначив він, пообіцявши нові заяви і пояснення в середу.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Барселоні затримали сина Черновецького за відмивання грошей. Іспанське видання EL ESPAÑOL називає затриманого в Барселоні Степана Черновецького – організатором угрупування з відмивання коштів.

«Ця операція проводилась спільно національною поліцією та Національною поліцією Каталонії. вона закінчилась також арештом голови злочинної організації Степана Черновецького, який є сином колишнього мера Києва Леоніда Черновецького», – пише видання і додає, що відмивання коштів відбувалося через японський ресторан «Yubari». Затримання відбувалося саме в цьому ресторані.