ФОТО
| |

Суд заарештував 20 свердловин компаній Злочевського

x75082.jpg.pagespeed.ic.X7juRr2m77Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури і наклав арешт на 20 свердловин газодобувної компаній «Еско-Північ», що належить екс-міністру екології Миколі Злочевському.

Про це йдеться в ухвалі суду від 1 липня, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень, повідомляє «Українська правда».

Зокрема, були арештовані 2 свердловини на Деркачівсько-Войтенівській площі, 5 свердловин – на Карайкозовском родовищі, 12 – на Рокитнянському родовищі і 1 – на Роганській площі (всі – Харківська область).

Разом з арештом суд заборонив ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ» продавати добуті на свердловинах вуглеводні.

Арешт був накладений в рамках досудового розслідування Генпрокуратури №42014000000000375 від 7 липня 2014 року щодо привласнення грошових коштів службовими особами держкомпанії «Укргазвидобування» протягом 2010-2014 років при виконанні договорів про спільну діяльність, а також за підозрою в ухилянні від сплати податків посадовими особами рада компаній з групи Burisma (належить Злочевському).

В рамках цього ж перовадження, суд заарештував 12 свердловин ТОВ «Перша українська газонафтова компанія» (належить Злочевському) на Пролетарському родовищі в Дніпропетровській області та 1 свердловину «Сістемойлінженерінг» (належить кіпрській Diloretio Holdings Ltd) на Водянівській площі в Харківській області.

Злочевський є власником компанії Burisma Holdings, яка заснована в 2002 році. До її складу входять 4 операційні компанії, що займаються розробкою родовищ і видобутком вуглеводнів, – енергосервісна компанія «Еско-Північ», «Парі», «Перша українська газонафтова компанія» та «Алдеа».
Burisma Holdings володіє 20 ліцензіями на видобуток вуглеводнів в Україні.

Як повідомляв «Ні корупції!», ГПУ розслідує схему, до якої причетний екс-міністр Микола Злочевський.
Зокрема, Генпрокуратура провела обшуки в рамках розслідування злочинної схеми ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, до якої причетний екс-міністр екології і природних ресурсів М. Злочевський.

За словами Луценка, за попередніми підрахунками розмір несплачених до державного бюджету податків у період 2014-2015 років сягає 1 млрд грн. «Щоб зрозуміти, що означає несплата податків на мільярд гривень – це четверта частина оборонного бюджету країни по закупівлі техніки та озброєння», – наголосив Генеральний прокурор.

У компанії Злочевського заявили, що готові до співпраці з ГПУ.

Читайте також «Компания Злочевского «кошмарит» одесситов».

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії