На Черкащині рядові 93-ї ОМБ затримали двох своїх п’яних офіцерів

cherk-zatrymaly-kajdanky

У суботу, 9 липня 2016 року, на Черкащині рядові 93-ї Окремої механізованої бригади затримали і передали правоохонцям двох своїх офіцерів у стані «глибокого алкогольного сп'яніння».

Про це повідомила у своєму Фейсбук волонтер Катерина Бережная

«З приводу вчорашнього мого поста про затримання бійцями офіцерів командного складу бригади в нетверезому вигляді і передачі їх в ВСП. Таким офіцерам не місце в командуванні героїчної  93 ОМБ.

Знайомтеся, гвардії майор Котій. Шкода, гвардії полковника Полякова упакували в темряві і пристойного відео не збереглося. Кінцівка відео присвячена йому. …Виявляється, що ці штабні "герої" не тільки прийняли на груди, а в такому вигляді дозволили собі ображати бійців, які з честю виконали свої завдання в ДАП і більше року тримали позиції в районі Донецького аеропорту. Погони в цьому житті вирішують не все. Потрібен розголос! Зараз на хлопців намагаються чинити тиск, щоб зам'яти ситуацію.

Не можна цього допустити», - пише жінка.

https://youtu.be/rzMRT9aDsQ8

Як повідомляють джерела InfoResist, у неділю, 10 липня 2016 року у військову частину «приїхав високий чин з Оперативного командування «Схід». Він намагається чинити тиск на представників військової служби правопорядку, які провели затримання п'яних командирів».

Також за даними інтернет-ресурсу, про інцидент вже відомо у Генеральному штабі.

«За розпорядженням начальника ВСП в частину виїхали представили служби, щоб запобігти спробам представника ОК «Схід» «зам'яти» цю ситуацію», - пише InfoResist.