ФОТО
| |

Головний держінспектор митного посту «спалився» на хабарі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарництві головного державного інспектора митного посту «Білгород-Дністровський» Одеської митниці.

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Правоохоронці встановили, що митник систематично вимагав гроші з перевізників за безперешкодне проходження контролю в пункті пропуску на молдавському кордоні. Співробітники спецслужби спільно з прокуратурою затримали головного інспектора на робочому місці під час отримання від підприємця чергового хабара у розмірі дві тисячі гривень.

Відкрито кримінальне провадження ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку червня при одержанні хабара викрито інспектора митного посту «Одеса-аеропорт» Одеської митниці ДФС. Установлено, що митник вимагала та отримала 400 доларів США від громадянина за безперешкодне переміщення брендових товарів з Туреччини.

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії