Хабарництво в системі ДФС носить системний характер – експерт

ЗаписатиНезважаючи на чергові висловлювання прем’єра про реформування митниці, системи ДФС в цілому, суспільство реальних змін на краще не бачить.

Так вважає заступник голови громадської спілки «Центр запобігання та протидії корупції» Василь Вакаров, повідомляє «Голос столиці».

«На жаль, я можу констатувати, що хабарництво в системі ДФС носить системний характер, тому що ми знаємо, чуємо, неодноразово досліджували цю тематику і про корупцію на митниці, і про корупцію в податковій міліції, яка вже відживає свій строк, а також про корупцію безпосередньо всередині, тобто адміністративну корупцію в системі ДФС. Незважаючи на чергові висловлювання прем’єра про реформування митниці, системи ДФС в цілому, ми результатів реальних, реформування, якихось кроків не бачимо. Суспільству, принаймні, не відомо.

Тому щодо конкретного випадку отримання неправомірної вигоди однією із співробітниць чи керівників підрозділів центрального апарату, добре, що хоча б ми знаємо про цей факт. Але враження подвійне – чи це просто витік інформації, що, бачите, ми вже почали боротьбу з корупцією, чи це просто витік інформації, коли співробітники не могли між собою розділити хабар. На жаль, можна і таке прогнозувати», - зазначив В.Вакаров.

Як повідомляв «Ні корупції!», 8 липня співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки та Генеральної прокуратури затримано «на гарячому» керівника відділу центрального апарату ДФС, яка вимагала від працівника регіонального підрозділу Державної фіскальної служби (ДФС) кошти в сумі 10 тис. доларів США за непритягнення останнього до відповідальності за результатами службового розслідування.

Хабарницю затримано під час отримання частини коштів в сумі 125 тис. гривень. Встановлено, що першу частину неправомірної вигоди вона отримала раніше.

Читайте також «ДФС звільнила понад 250 керівників митниць за корупцію – Насіров».