ФОТО
| |

Чиновники розікрали обладнання, що визначає ГМО

obwij_vid(1)Співробітники Служби безпеки України викрили посадовців Миколаївського підрозділу Державної інспекції сільського господарства, які розкрали лабораторне обладнання, закуплене для визначення вмісту в сільгосппродукції генно-модифікованих організмів (ГМО).

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Правоохоронці встановили, що чиновники під час реформування своєї установи підмінили обладнання вартістю майже три мільйони гривень на застаріле. Частину документації на лабораторне устаткування посадовці знищили.

Під час обшуків співробітники спецслужби спільно з прокуратурою зафіксували відсутність на складі обладнання, закупленого згідно з документацією. Особи чиновників, безпосередньо причетних до розкрадання державного майна, встановлені, найближчим часом їх буде притягнуто до відповідальності.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Луганщині посадовці «перенаправили» до власних кишень сотні тисяч гривень з бюджету при закупівлі бензинових генераторів.

Доданий до: Корупція в Миколаєві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії