У центральному апараті ДФС упіймали хабарницю

Хабар ДФССпівробітниками Головного управління внутрішньої безпеки та  Генеральної прокуратури затримано «на гарячому» керівника відділу центрального апарату ДФС, яка вимагала від працівника регіонального підрозділу Державної фіскальної служби (ДФС) кошти в сумі 10 тис. доларів США за непритягнення останнього до відповідальності за результатами службового розслідування, - повідомляє прес-служба  ДФС.

Хабарницю затримано під час отримання частини коштів в сумі 125 тис. гривень. Встановлено, що першу частину неправомірної вигоди вона отримала раніше.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за кваліфікацією «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» (ч. 3 ст. 368 КК України).

З метою відшкодування збитків, завданих державі, встановлення повного кола осіб, причетних до скоєння злочинів, та додаткових обставин кримінальних правопорушень, проводяться слідчі дії.

Раніше, як повідомляв "Ні корупції!",  Служба безпеки України спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою фіскальної служби затримала на хабарі двох керівників одного з районних відділів податкової інспекції Волинської ДФС.

А 30 червня головний та старший державні ревізори-інспектори одного з відділу Новомосковської об’єднаної державної податкової інспекції Дніпропетровської області одержали від приватного підприємця 15 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Читайте також: Мінздох не здох – за Романа Насірова корупція розцвіла з новою силою