У приватників забрали землі лісу вартістю понад 15 млн гривень

IMG_6677-700x467Бориспільська місцева прокуратура повернула державі землі лісового фонду вартістю понад 15 млн гривень.

Господарським судом Київської області задоволено позов Бориспільської місцевої прокуратури щодо визнання недійсним державного акту, визнання відсутнім права власності та витребування земельної ділянки лісового фонду загальною площею 1,7 га, розташованої на території Гірської сільської ради Бориспільського району, загальною вартістю понад 15 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Бориспільською місцевою прокуратурою виявлені порушення вимог земельного законодавства під час виділення земельних ділянок в адміністративних межах Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.

Установлено, що товариство придбало вказану земельну ділянку на підставі договору купівлі-продажу. Однак зазначені землі належать до земель державної власності лісогосподарського призначення та використовувались для ведення лісового господарства. Окрім цього, погодження на вилучення земель площею 1,7 га ДП «Бориспільське лісове господарство» не надавало.

Як повідомляв «Ні корупції!», у 2009 році на Бориспільщині Київської області роздали 60 гектарів лісу за підробними держактами.

На підставі підроблених державних актів на право власності на земельні ділянки за договорами купівлі-продажу низкою юридичних осіб та громадян набуто у власність для ведення особистого селянського господарства землі держлісфонду на території Гнідинської та Процівської сільських рад Бориспільського району.

Оборудки із землею проводила злочинна група.

Установлено, що бланки державних актів на право власності до Бориспільського районного відділу земельних ресурсів для використання в межах району не надавались, а сфальсифіковані документи містять підроблені підписи та печатки посадових осіб цього ж відділу.

Нині прокуратура Київщини намагається повернути розданий ліс у державну власність.