ФОТО
| |

Інтерпол затримав черкаського агробізнесмена, який привласнив 20 млн. грн.

interpol

Cпівробітники Інтерполу затримали черкаського підприємця під час спроби перетину сербського кордону. Чоловік, за інформацією управління СБУ в Черкаській області, привласнив майже двадцять мільйонів державних коштів.

«При спробі в’їзду до Сербії був затриманий черкаський бізнесмен-аграрій. За матеріалами СБУ його було подано у міжнародний розшук за привласнення майже 20 мільйонів гривень державних коштів. Наразі вирішується питання щодо екстрадиції бізнесмена на територію України», – розповідає подробиці справи Катерина Дрога, прес-секретар управління СБУ у Черкаській області.

Як інформує СБУ, засновник та власник сільгоспвиробництва на Черкащині уклав у 2014 році контракт із “Державною продовольчо-зерновою корпорацією України” на майже двадцять мільйонів гривень за закупівлю  зернових майбутнього врожаю. Співробітники спецслужби встановили, що агропідприємство не забезпечило поставки у встановлені контрактом терміни, бізнесмен привласнив державні гроші й тривалий час переховувався за кордоном.

Як з’ясував сайт vikka.ua, затриманим виявився підприємець із Черкас Віктор Бабко. Про це журналістам Вікки  стало відомо із власних джерел у правоохоронних органах.

У розшукових обліках МВС, у списках осіб, які переховуються від органів влади, зафіксована інформація про те, що першого березня цього року СБУ оголосила у розшук Віктора Бабка 1976 року народження. Йому інкримінували злочин, передбачений ст. 191 ч. 5 ККУ (привласнення, розтрата майна у особливо великих розмірах або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).


Як повідомляє vikka.ua,  «…Віктор Бабко є єдиним засновником та керівником приватної фірми “Юпітер”, що розташована за юридичною адресою: село Мошни Черкаського району. Згідно з даними Єдиного державного реєстру, підприємство займається зокрема оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин».

З поінформованих джерел у прокуратурі стало відомо, що згадана особа за їхніми справами не проходила.

В офіційних коментарях “Ні корупції!” компетентні служби МВС та СБУ  не розголошують ім’я затриманого Інтерполом підприємця, посилаючись на те, що закон забороняє розголошення особистих даних до вироку суду.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії