ФОТО
| |

На Харківщині двоє посадовців обклали щомісячними поборами підлеглих

903238246072872e8e9460b4feb6c67bДвох керівників середньої ланки Головного територіального управління юстиції Харківщини (ГТУЮ) викрила на хабарництві Служба безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Посадовці систематично отримували гроші від свої підлеглих – начальників міських та районних відділів реєстрації актів громадянського стану – за непроведення перевірок їхньої діяльності та незвільнення з роботи.

Здирники встановили місячну таксу у 1500 гривень з кожного працівника.

Правоохоронці затримали начальницю відділу ГТУЮ після одержання чергового траншу хабара. Її керівника – ТВО начальника одного з управлінь установи – оперативники спецслужби затримали у робочому кабінеті.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Раніше в СБУ повідомляли, що вони викрили викрила на хабарництві одного з керівників київського обласного управління ДСНС, якому прості рятувальники платили за те, щоб залишитися на роботі.

Доданий до: Корупція в Харкові, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії