У Харкові викладач за 7 тисяч став хабарником

13250681567 тисяч гривень неправомірної вигоди одержав посадовець Харківської державної академії фізичної культури від студента.

Гроші завідуючий однієї з кафедр вищого навчального закладу вимагав за успішне складання заліків та іспитів.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

6 липня оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) Харківській області, слідчі Національної поліції спільно з прокуратурою Харківської області затримали 43-річного освітянина в службовому кабінеті під час одержання хабара. Правоохоронці вилучили всі гроші.

За фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На даний час проводяться санкціоновані обшуки.

Як повідомляв «Ні корупції!», в Івано-Франківську викладач оцінювала заліки з англійської в доларах. Студент одного із вищих навчальних закладів на Івано-Франківщині, дізнавшись про те, що без внесення коштів до особистого «благодійного фонду» викладачки залік з іноземної мови він не складе, звернувся до Управління захисту економіки Національної поліції. Під час перевірки отриманої інформації правоохоронці її підтвердили.

Було встановлено, що 38-річна завідувач кафедрою іноземних мов вищого навчального закладу за допуск та успішне складання заліку з англійської мови вимагала хабар.

10 березня 2016 року правоохоронці затримали викладача у службовому кабінеті. У неї вилучено 200 доларів, отриманих від студента.