Головним прокурором Київщини став Чібісов

zГенпрокурор Юрій Луценко звільнив прокурора Київської області Євгена Бондаренка і призначив замість нього старшого радника юстиції Дмитра Чібісова, якого особисто представив колективу прокуратури області.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Генеральний прокурор України наголосив: «Для того, щоб повернути довіру громадян до органів прокуратури, потрібно витягнути руки з бізнесу і почати проводити справжнє розслідування резонансних справ. Наприклад, таких як незаконні забудови в добре відомих елітних районах Київської області».

Водночас Луценко попередив про проведення перевірки особового складу органів прокуратури на доброчесність та звернув увагу на необхідність скоординованих дій у подоланні злочинних проявів спільно зі співробітниками МВС, СБУ, ДФС та іншими правоохоронними органами.

Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, звертаючись до новопризначеного керівника прокуратури області, наголосив на очікуваннях громадян щодо підвищення ефективності роботи правоохоронної системи, зокрема, прокуратури.

Позитивним прикладом роботи на цьому напрямку губернатор Київщини назвав постійно діючу при обласній державній адміністрації координаційні наради правоохоронних структур, на яких розглядається стан злочинності в області.

У свою чергу він також пообіцяв всіляку підтримку та допомогу прокуратурі для ефективної організації роботи.

Зазначимо, що Дмитро Чібісов народився у грудні 1978 року. У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою роботу в органах прокуратури розпочав у листопаді 2000 року слідчим Хмільницької міжрайонної прокуратури Вінницької області. Надалі працював на посадах слідчого прокуратури Дніпровського району м. Києва, заступника прокурора Оболонського району м. Києва, Переяслав-Хмельницького міжрайонного прокурора Київської області, заступника прокурора Київської області, прокурора Чернігівської області, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальних провадженнях прокуратури Київської області.

Як повідомляв «Ні корупції!», попередній прокурор Київщини Євген Бондаренко  народився у 1981 р, у 2003-му закінчив Національну академію внутрішніх справ. Другу вищу освіту здобув у Національній академії державного управління при Президентові України.

Прокурором Київщини був призначений влітку 2015 року. Перед цим обіймав посаду начальника відділу Генеральної прокуратури України, а ще раніше працював в органах внутрішніх справ.

Члени родини – дружина і донька.

Загальна сума сукупного доходу прокурора Київської області у 2015 році – 312 729 грн. і це все – виключно заробітна плата. Скажімо, у 2014 році Бондаренко заробив лише 54 тис грн.

Його дружина у 2015 році отримала 65 272 грн. за рік, і це також виключно зарплата.
Є.Бондаренко має земельну ділянку площею 1 000 кв м і більше не має жодної іншої нерухомості. Натомість, орендує квартиру.

У дружини головного прокурора області також немає жодної іншої нерухомості, крім трьох земельних наділів площами 1854 кв м, 1230 кв м і 1000 кв м відповідно. До слова, у декларації за 2014 рік наділу площею 1230 кв м у дружини головного прокурора області ще не було.

Власного автомобіля чи іншого транспорту у Бондаренка немає. Його дружина пересувається на авто Hyundai Accent 2009 року випуску.

Жодних вкладів у банках та фінансових зобов’язань родина не має. Так само не відомо, скільки родина витратила коштів на оренду житла.