ФОТО
| |

Декана одеського вишу спіймали на хабарі

Прокуратура Одеської області спільно з Головним управлінням національної поліції регіону при одержанні неправомірної вигоди затримала декана факультету Одеської національної академії харчових технологій, яка вимагала 10 тисяч гривень від громадянки за допуск її доньки до екзаменаційної сесії та складання іспитів.

05_07_1

Фото з сайту Прокуратури Одеської області

Правоохоронці затримали підозрювану при одержанні частини хабара в сумі 6 тисяч гривень. Крім того, під час огляду місця події було виявлено та вилучено інші кошти. Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 368 КК України, а саме прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою  у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Якщо буде доведено вину затриманої в суді, їй загрожує  позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні корупції», днями на хабарі в 7 тисяч гривень впіймали посадовця Харківської державної академії фізичної культури. Завідуючий однієї з кафедр вищого навчального закладу вимагав гроші від студента за успішне складання заліків та іспитів.

 

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії