В Івано-Франківську, щоб не проходити медогляд, підполковник поліції втік з наркодиспансеру

ГенсіровськийВисокого посадовця Національної поліції недільного ранку зупинили на службовому авто з виразними ознаками нетверезого стану. 

Ним виявився заступник начальника управління – начальник слідчого управління ГУ НП в Івано-Франківській області підполковник поліції Генсіровський Тарас Вікторович (1979 р.н.), який керував службовим автомобілем «Volkswagen Passat» (номерні знаки АТ 1428 ВМ), що належать АТГ УМВС в Івано-Франківській області, - повідомляє “Галицький кореспондент”.

"Виявляючи «високу громадянську свідомість» та «професійну відповідальність» працівника Національної поліції, Генсіровський  відмовився від медогляду та просто втік із наркодиспансеру (висновок № 305 Івано-Франківського обласного наркологічного диспансера від 03.07.2016 року, о 04 год.). Правда, виразно простежувалась нестійка хода і нечітка вимова.

Як свідчить сайт слідчого управління ГУ НП в Івано-Франківській області, основним завданням його працівників є зокрема, «швидке і повне розкриття злочинів, викриття винних та забезпечення правильного застосування закону». Цікаво, чи стосується це начальника слідчого управління?!", - запитує ГК.

Проокол 1

Протокол 2

Протокол 3