ФОТО
| |

В Івано-Франківську, щоб не проходити медогляд, підполковник поліції втік з наркодиспансеру

ГенсіровськийВисокого посадовця Національної поліції недільного ранку зупинили на службовому авто з виразними ознаками нетверезого стану. 

Ним виявився заступник начальника управління – начальник слідчого управління ГУ НП в Івано-Франківській області підполковник поліції Генсіровський Тарас Вікторович (1979 р.н.), який керував службовим автомобілем «Volkswagen Passat» (номерні знаки АТ 1428 ВМ), що належать АТГ УМВС в Івано-Франківській області, – повідомляє “Галицький кореспондент”.

“Виявляючи «високу громадянську свідомість» та «професійну відповідальність» працівника Національної поліції, Генсіровський  відмовився від медогляду та просто втік із наркодиспансеру (висновок № 305 Івано-Франківського обласного наркологічного диспансера від 03.07.2016 року, о 04 год.). Правда, виразно простежувалась нестійка хода і нечітка вимова.

Як свідчить сайт слідчого управління ГУ НП в Івано-Франківській області, основним завданням його працівників є зокрема, «швидке і повне розкриття злочинів, викриття винних та забезпечення правильного застосування закону». Цікаво, чи стосується це начальника слідчого управління?!”, – запитує ГК.

Проокол 1

Протокол 2

Протокол 3

Доданий до: Корупція в Івано-Франківську, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії