Колишньому ректору Петру Мельнику світить 12 років з конфіскацією

melnukСлідчим управлінням прокуратури Київської області закінчено досудове розслідування та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України відносно екс-ректора Національного університету державної податкової служби України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Досудовим розслідуванням установлено, що протягом 2007-2008 років екс-ректор податкової академії, не маючи законних повноважень, відчужив 4 об’єкта державної власності товариству, засновником якого є його дружина та син.

Відчужене майно, яке перебувало в оперативному управлінні Національного університету ДПС України, знаходилося в Київській і Хмельницькій областях, а також у м. Сімферополь АРК.

Вартість завданих державі збитків становить понад 33 млн гривень, що на момент вчинення кримінальних правопорушень у 600 разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

За скоєне кримінальне правопорушення колишньому службовцю загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні корупції!», ще на початку літа колишній ректор Національного університету Державної податкової служби Петро Мельник за рішенням суду через виконавчу службу хотів поновитися на посаді.

Читайте також «Нелегкая судьба украинского коррупционера».