ФОТО
| |

Сума застави для Крука становить 30 мільйонів гривень

Для Бориса Крука, який був затриманий одеськими правоохоронцями 23 червня по справі привласнення державних коштів екс-генпрокурором України часів Януковича Віктором Пшонкою,   обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 30 мільйонів гривень. Про це йдеться в офіційній відповіді прес-служби Генеральної прокуратури України на інформаційний запит “Ні корупції!”. 

original

Борис Крук під час судового засідання. Фото видання “Цензор”

Також представники Генпрокуратури інформують, що Бориса Крука, який є  сином колишнього нардепа Юрія Крука,  було затримано за підозрою по кількох статтях, а саме:  організація фіктивного підприємництва з метою прикриття незаконної діяльності, що завдало великої матеріальної шкоди державі, пособництво заволодінню чужим майном у особливо великих розмірах, скоєного шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, вчинення фінансової операції чи правочину з коштами або іншим майном, одержаним внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало «відмиванню» доходів.

1

Скан відповіді з Генпрокуратури

Слід зазначити, що Борис Крук найменш «засвічений» з клану Круків, які володіють чималим бізнесом у Одеському регіоні. За неперевіреною інформацією, в Одесі він займався конвертаційними центрами, через які й могли «відмиватися» гроші.

Молодший брат підозрюваного Юрій Крук зараз є депутатом Одеської міської ради від промерської фракції «Доверяй делам», в минулому він очолював порт у місті Южному й (Чорноморську) Іллічівську.

Старший брат В’ячеслав Крук також був народним обранцем у міській раді минулого скликання. Крукам належить скандально відомий будинок «Марістелла», який розташований на березі Чорного моря й побудований з порушенням законів. Під час продажу апартаментів у елітному будинку Круки навіть обіцяли дарувати дорогі автівки «Бентлі».

А старт синам дав батько Юрій Крук, який у Радянські часи працював  директором Одеського рибозаводу й начальником Іллічівського морського рибного порту, був заступником міністра транспорту, неодноразово ставав народним депутатом України, у Верховній Раді входив до Комітету з транспорту, є президентом «Асоціації портів України».

.

 

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії